Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Mid/Senior PHP (Laravel) developer do nového projektu

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Mid/Senior PHP (Laravel) developer do nového projektu

Poradca podnikateľya

06.09.2021 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Hľadáme skúseného LARAVEL developera do nového projektu postaveného na zelenej lúke. Keďže sa jedná o nový projekt, tvoje skúsenosti by mali byť na vyššej úrovni a návrh back-endovej architektúry (MWC) by mal byť u teba samozrejmosť, taktiež ako pokročilé používanie relačných databáz a API. Na vyhľadávanie budeme používať vyhľadávací engine ELASTICSEARCH a preto tvoje skúsenosti v tejto oblasti sú viac než vítané. Pracovať budeš v novovytvorenom programátorskom tíme na našich vlastných ekonomicko-právnych portáloch. Front-end (VIEW) bude vytvorený v REACTE a preto ak si mal možnosť s ním pracovať, je to veľká výhoda. Všetko pobeží na linuxových serveroch. Na správu kódu budeme používať GIT. Očakávame od teba zodpovednosť, tímovosť a dodržiavanie dohodnutých termínov. Vždy sme otvorení novým nápadom, a preto ak sa rád zaujímaš o nové technológie vo svete IT a vieš priniesť do tímu inovácie, budeme ti len vďační. Sme mladý a priateľský tím, ktorý funguje neformálne a preto sa budeš môcť otvorene k veciam vyjadriť a podieľať sa na rozhodovaní.

Výhody a ďalšie informácie

  • Práca v perspektívnej, úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti 30 rokov pôsobiacej na slovenskom trhu v oblasti ekonomickej a právnej literatúry.
  • Priestor na osobnostný a odborný rast.
  • Podpora vzdelávania.
  • Pružný pracovný čas.
  • Voľné víkendy.
  • Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania pracovného vzťahu.
  • Práca vo veľkom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve.
  • Možnosť využívať striedavo kombináciu práce z domu a z kancelárie,
  • Fitnes, masáže, kaderníctvo, reštaurácia a caffe bar priamo v priestoroch spoločnosti,
  • Cvičenie - Joga v ranných hodinách,
  • Koncept prednášok - ZDRAVÁ FIRMA zdarma počas pracovnej doby.

Požiadavky na uchádzača

  • Požiadavky:
  • PHP / LARAVEL, MWC architektúra: pokročilý
  • relačné databázy (napr. MySQL), API, ELASTICSEARCH: pokročilý
  • GIT: pokročilý
  • CSS, HTML, JS: základy
  • Samostatnosť pri návrhu back-endu webovej aplikácie
  • Analytické myslenie a otvorenosť technologickému rastu
  • skúsenosti s REACT veľkou výhodou

Pošlite spoločnosti Poradca podnikateľya váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Poradca podnikateľya a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

M. Rázusa 23A, 010 01 Žilina

Mgr. Miroslava Hubocká
personalne@pp.sk
+421 41 70 53 506

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa sa za 30 rokov existencie stal synonymom pre spoľahlivé odborné informácie a služby z oblasti ekonomiky a práva, daní a miezd. Sme stabilným a dlhoročným partnerom štátnych inštitúcií, verejného i súkromného sektora a zároveň pre širokú verejnosť prostredníctvom projektu Zákony pre ľudí. Pôsobíme na slovenskom aj českom trhu, so sídlom v Žiline. www.pp.sk

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov