Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Finance Analyst with German

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Ekonomika a účtovníctvo,
    Finančný analytik € 1.300,-
  • Bankovníctvo a financie,
    Finančný analytik € 1.330,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Finance Analyst with German

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

15.05.2020 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • We are now looking for a proactive, customer and detail-oriented individual who will manage and communicate payment related issues to DE Vendors,
  • POPIS POZÍCIE:
  • Job description, responsibilities and duties
  • Manage and reconcile all financial projects appropriately
  • Monitor all financial transactions and recommend ways to increase the effectiveness
  • Coordinate with and analyze receivable discrepancy Commercial agreements, Vendor returns
  • Communicate with various internal departments abroad
  • Provide support to account receivable department
  • Prepare regular productivity reports and evaluate for completeness and authenticity of information and maintain all the financial documents.
  • validates and approves relationships with the DE vendors

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • Employee perks, benefits - market competitive salary based on individual experience
  • annual membership in a medical clinic
  • life insurance
  • retirement pension
  • multicultural
  • meal voucher card
  • various training offered by the company
  • friendly and multicultural working environment including team-building events
  • PLAT: 1200

Požiadavky na uchádzača

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • REQUIREMENTS FOR THE EMPLOYEE Candidates with education suit the position University education (Bachelor's degree)
  • University education (Master's degree)
  • Postgraduate (Doctorate) Educational Specialization Admin, Accounting, Finance, Business or related field Language skills English - Upper-intermediate (B2) and German - Advanced (C1) The position is suitable for a fresh graduate Yes Personality requirements and skills Fluent English and Fluent German
  • Strong analytical and organization skills
  • Ability to balance multiple priorities
  • Strong communicator
  • Quick learner with an independent attitude
  • Detail - orientated and able to cope with the fast-paced environment

Pošlite spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Zuzana Šubová
zuzana.subova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov