Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Process Engineering Manager

Podobné ponuky práce

    Vyhľadávanie práce

    Platový monitor

    • Elektrotechnika a energetika,
      Procesný inžinier - elektro € 1.300,-

    Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

    Pomocník

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    Process Engineering Manager

    MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

    14.05.2020 Hlavný pracovný pomer

    Práca v regióne

    Práca na pozícii

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • We are looking for a Manager experienced in process improvement, technologies, R&D or project management. Our client is stable and successful international engineering company.
    • POPIS POZÍCIE:
    • Guide Process Engineers in product and process improvements, assist and motivate the team. Lead projects to optimize process performance such as mixing cycles, output speeds according to quality. Assist the R&D team with new formulation development and for new Product Management. Responsible for preparing the proper capex for cost reduction projects. Provide technical guidance to plant management and staff. Assist in the evaluation of new raw materials or substitutions to ensure best cost supplier requirements that support the business strategy. Utilize statistical process control and World Class Manufacturing tools to improve processes and product performance. Meet budget, time and performance requirements of technical processes and formulations. Interact with technical and production team on a daily basis to ensure product meets the performance and cost requirements Attend and actively participate in plant, global and technical meetings as necessary.

    Výhody a ďalšie informácie

    • PONÚKAME:
    • Company benefits presented during interview
    • PLAT: from 2500€ gross

    Požiadavky na uchádzača

    • PROFIL KANDIDÁTA:
    • Bachelors in Production engineering, Production management and Project Management Min. 5 years of experience in a manufacturing environment required. Experience in R&D, Technology or Project Management department Working experience in Painting process, Primary process and assembly process Experience with management of various teams Dynamic and active personality Professional written and verbal communication skills Strong analytical and problem-solving skills Knowledge of Microsoft Office English upper-intermediate is mandatory.

    Pošlite spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. váš životopis

    Vaše meno: *
    Váš e-mail: *
    Telefonický kontakt:
    Súbor s Vaším životopisom:

    Správa pre prijímateľa:

    Odoslať kópiu správy na môj e-mail

    Prehlásenie

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Odpíšte kontrolný kód:

    Námestie legionárov 2727/5
    080 01 Prešov

    Martina Mladšíková
    martina.mladsikova@manpower.sk
    +421 512 941 000

    Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

    Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

    našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

    Ochrana osobných údajov