Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Business Development Manager - Hunter

Podobné ponuky práce

    Vyhľadávanie práce

    Platový monitor

    • Obchod,
      Business development manager € 1.720,-

    Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

    Pomocník

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    Business Development Manager - Hunter

    Lugera & Maklér spol. s r.o.

    08.10.2019 Hlavný pracovný pomer

    Práca v regióne

    Práca na pozícii

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Do nášho trenčianskeho teamu hľadáme obchodníka telom i dušou, ktorý bude zodpovedať za vyhľadanie nových obchodných príležitostí pre našu spoločnosť.
    • Ak je obchod a komunikácia tvoj život, rád pracuješ v teréne, buduješ vzťahy, dynamické prostredie ti je blízke a zároveň aktívne komunikuješ v angličtine, neváhaj a zašli nám svoj životopis!
    • Medzi tvoju náplň práce bude, okrem aktívnej akvizície, vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi, organizácia obchodných stretnutí, tvorba ponúk a samostatné vyjednávanie.
    • Zároveň ťa čaká bohatý sociálny život prostredníctvom účasti na rôznych business meetingoch, kde budeš mať možnosť networkovať a nadväzovať nové partnerstvá.
    • Sme spoločnosť s bohaťou a dlhoročnou tradíciou, dokážeme rozvíjať tvoj talent a posúvať tvoje schopnosti na ďalší level!
    • Mzdové ohodnotenie: fixná zložka od 1250€ brutto v závislostí od skúseností a seniority uchádzača/uchádzačky + motivačný mesačný bonusový systém

    Výhody a ďalšie informácie

    Plat: od 1250€ brutto

    O spoločnosti:
    Vedúca spoločnosť v oblasti personálnych riešení, s komplexnou ponukou služieb od vyhľadávania a výberu, personálnej inzercie
    až po realizáciu assessment centier. Pre našich klientov realizujeme širokú škálu pozícií v rôznych oblastiach a úrovniach.

    Požiadavky na uchádzača

    • minimálne stredoškolské vzdelanie
    • predchádzajúce priame skúsenosti v obchodnej oblasti a akvizície sú nevyhnutnosťou
    • aktívna znalosť anglického jazyka
    • dynamika, flexibilita, orientácia na cieľ a výsledky
    • prozákaznícka orientácia, výborné komunikačné zručnost

    Pošlite spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o. váš životopis

    Vaše meno: *
    Váš e-mail: *
    Telefonický kontakt:
    Súbor s Vaším životopisom:

    Správa pre prijímateľa:

    Odoslať kópiu správy na môj e-mail

    Prehlásenie

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Lugera & Maklér spol. s r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Odpíšte kontrolný kód:

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Alena Pavlisová
    alena.pavlisova@lugera.com
    +421 908 762 666

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

    Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

    našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

    Ochrana osobných údajov