Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Senior ODI Developer

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Senior ODI Developer

Synergie Slovakia s.r.o.

03.07.2019 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Under the direction of the Lead Developer, serves as ETL Developer with deep data analysis expertise as well as senior ODI development skills. Develops and delivers ETL according to standards for all in scope applications usage. Finds and utilizes new techniques to move data (i.e. web services, etc.) when possible. Ability to be hands on when needed. Your duties:
  • Contribute to the design and development of an overall data exchange solution, including the review of existing processes to confirm technical feasibility of ODI integration
  • Assist with estimating, creation of road map and strategy, development, and implementation of existing solutions build ODS and OLTP solutions for new and existing data exchanges
  • Ensure standards and best practices for all current and new frameworks are followed
  • Recommend solutions to address short term and long term gaps
  • Create technical documentation and build instructions to onsite and/or offsite global teams
  • Assist with code reviews, deploying, and validating the technical solution when needed design and develop data transformation/ETL integrations that conform to consistent methodologies, standards (including security), and industry best practices
  • Develop and maintain SQL, PL/SQL code as needed for Oracle database
  • Maintain, monitor, and support ETL/ELT integrations using ODI

Výhody a ďalšie informácie

  • Diversified position in international experienced team
  • Motivating annual financial bonus
  • Home Office
  • Days of extra holiday
  • Internal and external trainings and language courses
  • Working with new technologies
  • Banking services for free
  • Many cultural and sporting benefits
  • Young friendly and passionate team
  • Coffee, fruits, sweets, and sparkling water in our kitchen
  • Plat:from 1500€ brutto/month (with possibility to increase depending on your experience)

Charakteristika klienta:Leader in innovation, new technologies and systems for the international banking group.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Specialist
  • Bachelor’s degree or equivalent in IT, Computer Science, Engineering or another related degree of study
  • Bring more than 8 years of experience with Oracle Database 10g, 11g or 12c in a Data Warehousing environment, Oracle Data Integrator(ODI), Hands-on Data Modeling and Working knowledge of ETL and ELT design considerations
  • Have experience with Java framework architecture as well as knowledge of ETL concepts and with data flow diagrams or data flow designs
  • Demonstrate understanding and experience of Oracle Data Integrator (ODI)
  • Already gained experience in using ETL tools such as PL/SQL stored procedures, etc.
  • Dispose of an expert level in development and with SQL or PL/SQL
  • Have experience with full Software Development Lifecycle methodologies and data management principles
  • Effectively work with business and project team members across the globe
  • Create a positive work environment through teamwork, conflict resolution and participate in and/or lead meetings and workshops

Pošlite spoločnosti Synergie Slovakia s.r.o. váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Lucia Michalíková
michalikova@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov