Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / PRACOVNÍK(-ICE) VSTUPNÍ KONTROLY

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Bankovníctvo a financie,
    Call centrum operátor € 640,-
  • Informačné technológie,
    Call centrum operátor € 1.010,-
    IT Technik - Technická podpora € 1.040,-
  • Obchod,
    Konzultant technickej podpory € 900,-
  • Obchod,
    Telemarketingový pracovník € 800,-
  • Obchod,
    Pracovník zákazníckeho servisu € 940,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

PRACOVNÍK(-ICE) VSTUPNÍ KONTROLY

Trenkwalder, a.s.

07.06.2019 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • PRACOVNÍK(-ICE) VSTUPNÍ KONTROLY:
  • Náplň práce:
  • vizuální kontrola komponent
  • provádění různých měření a zkoušek (mj. měření rozměrových a geometrických veličin, mechanických vlastností – tvrdost, trhací zkoušky, charakteristika tenkých povlaků...)
  • tvorba měřících protokolů ztěchto předepsaných úkonů
  • příprava podkladů pro reklamační řízení
  • podíl na tvorbě související kvalitativní dokumentace
  • kontrola je prováděna pro kovové dílce a sestavy většinou zneželezných kovů srůznou povrchovou úpravou, plastové a keramické dílce, kabeláž, přípravky, ale i spojovací materiál atd.)
  • Požadavky:
  • ideálně SOŠ či SOU strojírenského zaměření nebo odpovídající praxe voboru
  • MS Office uživatelská znalost
  • zkušenosti práce se SAP systémem výhodou
  • základní pasivní znalost anglického jazyka na úrovni A1-A2 (zejména technická terminologie, schopnost samostatného čtení a porozumění obsahu výkresů a jiné technické/kvalitativní dokumentace)
  • alespoň základní znalost materiálových vlastností, zpracovatelských technologií a příslušných norem
  • zkušenosti spoužíváním příslušného přístrojového vybavení výhodou
  • Osobnostní předpoklady:
  • spolehlivost, přesnost, zručnost
  • svědomitý a odpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • schopnost práce vmalém kolektivu
  • Naše nabídka:
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • příplatky nad rámec zákona
  • 2-směnný provoz (ranní a odpolední směny, střídání po týdnech)

Výhody a ďalšie informácie

Pro stabilního zákazníka na fyzicky nenáročnou práci hledáme PRACOVNÍK(-ICE) VSTUPNÍ KONTROLY:

Požiadavky na uchádzača

  • stravenky

Pošlite spoločnosti Trenkwalder, a.s. váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Trenkwalder, a.s. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Velflíkova 4
Praha 6-Dejvice 16075

Silvia Chalupová
s.chalupova@trenkwalder.com
+420 607 998 340

TRENKWALDER, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Kandidátom sme k dispozícii vo všetkých regiónoch Slovenska prostredníctvom 9 pobočiek a ponúkame im možnosť pracovať v rôznych odvetviach pre slovenské i zahraničné firmy.

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov