Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Developer Windows aplikácií

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Developer Windows aplikácií

Elcom, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

06.12.2018 Iný / dohodou

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Si agilný, kreatívny, hľadáš nový priestor pre rozvoj a profesionálny rast?
  • Pridaj sa k nám a pracuj na medzinárodných vývojových projektoch.
  • Budeš pracovať na:
  • vývoji, optimalizácii a údržbe aplikácií pre platformu Windows
  • príprave obrazov OS
  • podpore a vývoji ovládačov
  • podpore a vývoji komunikačných knižníc
  • analýze zadania, design aplikácie
  • testovaní a úprave chýb v kóde
  • Pracovné podmienky a odmenu prispôsobíme tvojim skúsenostiam a požiadavkám.

Výhody a ďalšie informácie

  • atraktívna práca na vývojových zahraničných projektoch
  • nové, progresívne technológie
  • osobnostný a profesionálny rast
  • projektové odmeny
  • teambuildingy, akcie s rodinami
  • benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
  • bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
  • flexibilná pracovná doba a možnosť homeoffice
  • firemné fitness
  • firemné stravovanie

Pracovné podmienky a odmena v závislosti od druhu spolupráce.

Požiadavky na uchádzača

  • skúsenosti s programovaním
  • znalosť programovania UNIX/Linux, C, C++
  • pokročilé znalosti s Borland C++ a Visual Studio
  • skúsenosti s vývojom Android aplikácií vítaná
  • znalosť modelovania a jazyka UML
  • iniciatíva, kreativita, spoľahlivosť, dôslednosť, vytrvalosť

Pošlite spoločnosti Elcom, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Elcom, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Jesenná 26
080 01 Prešov

Mgr. Rojová Lucia
kariera@elcom.eu
0517464412

Spoločnosť ELCOM je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov